• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Medzinárodné kolo

        • Renáta Hrbčeková

        • 1.miesto / zlatá medaila
        • Majstrovstvá v silovom trojboji · Medzinárodné kolo · 2021/2022
    • Celoštátne kolo

        • Linda Fidesová

        • úspešný riešiteľ
        • Olympiáda vo francúzskom jazyku · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Matúš Ondrejka

        • špeciálne ocenenie Komisie pre projekt, ktorý zodpovedá vysokej kvalite
        • JUNIOR INTERNET - JuniorLEARN · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • súťažný projekt: http://www.lucy.epizy.com/
    • Krajské kolo

        • 1.miesto
        • Basketbal stredných škôl · Krajské kolo · 2021/2022
        • Linda Fidesová

        • 1.miesto
        • Olympiáda vo francúzskom jazyku · Krajské kolo · 2021/2022
        • Sára Fidesová

        • 4. miesto
        • Olympiáda ľudských práv · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Sofia Penjaková

        • 1.miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Gabriela Pagáčová

        • 1.miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Dorota Pitáková

        • 1.miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Simona Jančiová

        • 1.miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Emma Krajčiová

        • 2.miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Alžbeta Svrčanová

        • 2.miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sofia Penjaková

        • 1.miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Dorota Pitáková

        • 2.miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Gabriela Pagáčová

        • 3.miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sára Fidesová

        • 1.miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Dorota Pitáková

        • 2.miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Adela Babincová

        • 2.miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Nikol Smilková

        • 2.miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Simona Jančiová

        • 1.miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022